HLAVNÍ STRANA
Hodina změny - diskuse o potřebných změnách
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu


Seminář o syndromu zavrženého rodiče

Unie otců


Zveme vás na seminář k problematice syndromu zavrženého rodiče v Jičíně 17.11.2017 od 9,30 do 17 hodin.

V programu předáme své zkušenosti, videonahrávky, odborné příspěvky z naší i zahraniční praxe a zajistíme pro vás dostatek diskuze. Využijte další příležitost setkat se, seznámit se, podělit se o starosti i radosti spojené s výchovou vlastních dětí. Registrujte se včas na adrese PAPAZIAN@UNIE-OTCU.CZ.

Vstupné bude dobrovolné, ovšem prospěšnou činnost Unie otců můžete podpořit na účtu 2508622379/0800. Můžete také podpořit ty, pro které je finančně náročná samotná cesta.

Místo bude upřesněno podle počtu přihlášených.

Unie otců - otcové za práva dětí - Fathers for the rights of children podporuje zodpovědné rodičovství - otcovství. Spojujeme a zastupujeme otce a muže bez rozdílu vzdělání, národnosti, věku, politického či náboženského přesvědčení. Nepreferujeme tedy jednu politickou stranu nebo hnutí. Vždy povzbuzujeme k aktivitě, k oslovování poslanců, senátorů, zastupitelů.

Jestliže nejste rozhodnuti, koho volit, nebo jste rozhodnuti nevolit, zvažte podporu Ing. Aleše Hodiny, který je i místopředsedou Unie otců. Jeho dlouhodobé prorodinné aktivity se setkaly s velkým pochopením v politické straně ROZUMNÍ, kde za tuto stranu kandiduje jako volební lídr pro Plzeňský kraj. Hlasy se sčítají celostátně, takže ROZUMNÉ s jejich prorodinným programem (viz ZDE) lze podpořit v celé republice.


Pozn. redakce: Stanovisko Aleše Hodiny ke své kandidatuře najdete v článku PROČ KANDIDUJI


19.10.2017

Diskuse k článku (max. 650 znaků):


Navštivte také naši hlavní DISKUSI.


Dětská revoluce: CHYBÍ MI TÁTA!


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ