HLAVNÍ STRANA
Akcie.net - akcie na internetu
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu


Proč otcové potřebují usilovat o střídavou péči

Matt O'Connor


Dostávám 2 otázky nejméně 5krát každý týden od chvíle, kdy jsem v roce 2001 založil Fathers4Justice. Znám dobrého právníka? Odpověď je stále ne. Měl bych žádat o střídavou péči? Sakra, ano!

Při každém jednání musíte žádat maximum. Vždy můžete snížit své požadavky, ale nikdy je nejde dodatečně navýšit. A čím více otců bude žádat střídavou péči, tím více idea rovnosti a spravedlnosti zakoření v systému.

Idea, která mohla znít absurdně v roce 2001, se stává novou normou.

Vidíme to už i ve Westminsteru. Na schůzích v tomto týdnu další poslanci pomalu konvertovali k myšlence, že střídavá péče je zodpovědné rodičovství, vytvářející lepší výsledky pro naše děti, naše rodiny a naši zemi. V době, kdy narůstají těžkosti, je třeba, aby se naši otcové věnovali svým dětem – střídavá výchova pozvedne děti z chudoby.

Takže zatímco my bojujeme na všech frontách, potřebujeme, abyste rozšířili evangelium střídavé výchovy na každý soud, který navštěvujete. Potřebujeme armádu Maminek a Tatínků složenou z hlasatelů střídavé výchovy, přesvědčujících přátele, kolegy, poslance, kněze a kohokoliv dalšího, s kým můžete mluvit!

Jeden můj přítel kdysi utratil obrovské jmění za známé advokáty ve snaze dosáhnout styk s dětmi. Řekli mu, že střídavou výchovu by nikdy nezískal. Poté, co jim dal padáka, navštívil jsem s ním jednou rodinný soud a vyšli jsme s rozhodnutím o střídavé výchově.

Můj vzkaz je jednoduchý. Když nežádáte, nedostanete.


Převzato z webu Fathers4Justice, přeložil Ing. Aleš Hodina, dr. h. c.


17.12.2014
SDÍLET

Diskuse (max. 650 znaků):
Tátové - tátové pečující o děti - diskuse, zkušenosti, názory, kontakty


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ