HLAVNÍ STRANA
Hodina změny - diskuse o potřebných změnách
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu

Jedna z možných podob nového webu

Připravujeme nový web - výzva pro programátory

Stridavka.cz


Již delší dobu chceme změnit podobu našeho webu. Dát mu modernější střih, ale i změnit strukturu.

Na titulní stránku chceme umístit aktuální články, podobně jako je tomu např. na serveru IDNES.CZ. Z titulní stránky byste se také rovnou měli dostat na klíčové informační texty o střídavé péči. Chceme i rozčlenit všechny články do odpovídajících rubrik - některé jsou již nyní takto zařazeny v sekci INFORMACE (soudní rozhodnutí, zkušenosti rodičů apod.).

Uvítáme i náměty vás, čtenářů, na další možná vylepšení webu. Můžete je napsat do diskuse pod článkem.

Taková změna bude samozřejmě vyžadovat nemálo odborné práce. Ať už jde o zavedení redakčního systému (WordPress nebo Joomla), nový design, nebo migraci starších článků a diskusního fóra do nového systému. Chceme proto, aby toto vše zajistil programátor nebo programátorská firma. Výhodou pro přípravu nové struktury může být, pokud tito lidé budou alespoň částečně obeznámeni s naší problematikou - a budou jí fandit.

Jako neziskový projekt totiž nenabízíme komerční sazby za tuto práci. Na druhou stranu můžeme nabídnout dlouhodobou spolupráci při využití reklamního prostoru na webu. Již nyní máme mnoho set přístupů na naše stránky každý den a nová podoba určitě přitáhne ještě větší pozornost. Tvůrce webu si tedy na něm může vytvořit a spravovat reklamní prostor a mít z něj dlouhodobě zajímavé příjmy.

Pokud jste schopni nové stránky Střídavky připravit a rozjet, ozvěte se na náš e-mail: INFO@STRIDAVKA.CZ


22.01.2018

Diskuse k článku (max. 650 znaků):


Navštivte také naši hlavní DISKUSI.


Dětská revoluce: CHYBÍ MI TÁTA!


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ