HLAVNÍ STRANA
Akcie.net - akcie na internetu
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu

Petra Masného okrádají o všechno

Mgr. Zbyněk Šimůnek


Petr Masný je bývalým pilotem, který se ocitnul v osidlech rozvodového řízení. Už před deseti léty. Brzy zjistil, že většina českých právníků je prodejných a značná část státních „pomáhajících profesí“ jsou jen služky talárníků, které z dětí dobře vyžijí… Je mužem s vysokoškolským vzděláním a otcem dvou synů. Protože se jich nechtěl vzdát, jsou on i jeho kluci nesmyslně proháněni soudkyní JUDr. Janou Tondrovou po různých vyšetřeních, v podstatě justicí okrádáni o všechno. Proč? Je to přeci dobrá obživa pro zbytnělou justici!

Obvodní soud pro Prahu 9 měl v zastoupení feministickou soudkyní Tondrovou vždycky zájem, aby nepřirozené procesy s přirozenými otci probíhaly v duchu komunistické ideologie. Dítě svěřovat výhradně jakýmkoliv matkám - a otce jen ždímat o peníze a postupně ho ničit stále víc. Třeba tak, že mu děti strčíte do ústavů pod záminkou vědeckého „pozorování“. Ve skutečnosti ale jde o psychiatrické pokusy na populaci! Ty, jak víme, prováděla na zakázku zejména Motolská nemocnice. Fuj!

Jenže vztah kluků k tátovi byl až příliš dobře saturován, a tak stát na roztržení rodiny nasadil další páky. Kdejaká feministická vědma dostala placet k podávání posudků na pilota, který ovládá řadu dalších znalostí a dovedností. Dokonce pedagogických. Vše, co se dalo, posloužilo omezování styku otce s dětmi, až nakonec soudkyně přistoupila k úplnému zákazu jeho kontaktů…

S tak hrubým porušováním práv dětí nemohl samozřejmě souhlasit, a tak ho stále soudkyně zadlužovala, posléze byl exekuován. Nedávno vyhlásil hladovku. Více na K 213.


Převzato ze stránek Unie otců


20.12.2011
Sdílet

Diskuse (max. 650 znaků):
Výživné na dítě - informace a diskuse na téma výživné na děti


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ