HLAVNÍ STRANA
Akcie.net - akcie na internetu
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu

Otec s dcerou pronásledováni kvůli střídavce

Stridavka.cz


Před časem jsme v článku "JEDEN DOMOV" V PRAXI psali o tom, jak probíhalo předání dcery pana Voráče. Otec byl nejprve vystaven atakům matčina druha, oba pak pronásledovali pana Voráče i s dcerou až k jeho vozu a zde si matka stoupla do dveří a bránila jim v odjezdu.

Tito dva urputní bojovníci proti střídavé péči - Michaela Korbelová a její současný druh Pavel Pešan - se zřejmě stále nemohou smířit s tím, že matka není víc než otec (a druh matky už vůbec není otec). A že holčička má dva plnoprávné rodiče, u nichž obou tráví stejný čas.

Podobným atakům byl pan Voráč vystaven už v minulosti. O jednom napadení rozhodla přestupková komise takto:

Letošní prázdniny pak trávila dcera pana Voráče postupně s oběma rodiči. V době, kdy si měla část prázdnin užívat se svým otcem, se Pešan (tedy cizí osoba) dožadoval sdělení místa jejího pobytu. Posléze se v domě otcových rodičů, v domě jeho sestry a dokonce i v dívčině domově u otce objevily letáky obviňující otce z týrání (viz obrázek vpravo nahoře). Letáky jsou samozřejmě anonymní, takže bez bližšího zkoumání (například otisků prstů) nelze s určitostí tvrdit, kdo je jejich autorem.

Můžeme se ale zeptat: Jak dlouho budou ještě příslušné orgány (policie, soudy) tolerovat takové pronásledování otce i jeho dcery?26.09.2011
Sdílet

Diskuse (max. 650 znaků):
Tátové - tátové pečující o děti - diskuse, zkušenosti, názory, kontakty


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ