HLAVNÍ STRANA
Hodina změny - diskuse o potřebných změnách
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu


Ochrana přirozených rodinných vazeb

Stridavka.cz


Právě takový je účel shromáždění, které bylo svoláno na "nejteplejší den v roce", tedy na sobotu 11. srpna od 13 hodin. A to přesně do míst, kde se bude houfovat průvod hrdých na svou sexuální odchylku - do horní části Václavského náměstí v Praze (u sochy svatého Václava a před Národním muzeem).

My chceme naopak podpořit normálnost, přirozenou rodinu, manželství muže a ženy. A především to, aby děti byly vychovávány oběma svými rodiči, vlastními rodiči, otcem a matkou. V případech, kdy to opravdu není možné (rodiče například zemřeli), pak dalšími příbuznými, případně i cizími lidmi, kteří ale dětem vytvoří prostředí blížící se přirozené rodině. Rozhodně odmítáme, aby děti byly už od počátku cíleně "vyrobené" tak, že budou připravené o jednoho z rodičů a na jeho místo nastoupí lesbická partnerka matky nebo homosexuální partner otce. Stejně odmítáme, aby vlastního rodiče nahrazoval nový partner druhého rodiče i v případě rozchodu heterosexuálního páru. Nejde tedy o žádnou diskriminaci sexuálních menšin, ale skutečně o ochranu přirozených rodinných vazeb zejména těch nejmenších - dětí.

Na místě se kromě pochodu homosexuální pýchy bude zřejmě konat - tak jako každý rok - i náboženské shromáždění podporující podobné principy jako my. Budeme se proto snažit s jeho organizátory aktivity na místě koordinovat.

Počasí v sobotu by již nemělo být tak horké, věříme proto, že přijdete v hojném počtu přirozené rodinné vazby podpořit.


09.08.2018

Diskuse k článku (max. 650 znaků):


Navštivte také naši hlavní DISKUSI.


Dětská revoluce: CHYBÍ MI TÁTA!


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ