HLAVNÍ STRANA
Hodina změny - diskuse o potřebných změnách
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu


Nominujte adepty na Žblebt roku 2017

Stridavka.cz


Tak jako každý rok sbíráme hloupé výroky známých osob na téma rozvodu a porozvodové péče o děti, abychom vás nechali rozhodnout o tom, který z nich považujete za nejhloupější. 

Máme už několik nominovaných výroků, které mají dobrou šanci uspět. Jako příklad zatím uvedeme jeden: „Vzdát a říct si: „Nedá se nic dělat, nevyhraju, prostě tenhleten boj jsem prohrál, půjdu jinam, pořídím si jiné dítě,“ s nadsázkou řečeno je přece taky cesta, kterou volíme v jiných případech.“ Autorkou není nikdo jiný, než bývalá ministryně spravedlnosti a současná advokátka Daniela Kovářová.

Třeba ale ještě objevíte další perly, které si nominaci zaslouží. Podmínky jsou tři:

  1. výrok musel být zveřejněn v roce 2017
  2. autorem výroku je osoba, která je alespoň trochu veřejně známá
  3. výrok je doložitelný z veřejných zdrojů (žblebty soudců uvedené v rozsudcích považujeme také za veřejně dostupné podle zákona o svobodném přístupu k informacím)

Pokud tedy na takový žblebt narazíte, neváhejte nám jej co nejdříve poslat. Kromě samotného znění výroku, který nominujete, uveďte i jeho autora a zdroj, kde je možné jeho autenticitu ověřit (odkaz na webovou stránku, fotokopie tištěného textu nebo rozsudku apod.).

Své nominace prosím posílejte na náš e-mail: INFO@STRIDAVKA.CZ


04.12.2017

Diskuse k článku (max. 650 znaků):


Navštivte také naši hlavní DISKUSI.


Dětská revoluce: CHYBÍ MI TÁTA!


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ