HLAVNÍ STRANA
Akcie.net - akcie na internetu
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu

Jak je v tomto státě něco takového možné?

Pavel Frodl


Manželka se se mnou rozvádí na základě její paranoii, že jsem drogově závislý. Do poslední chvíle, než mi přišlo předvolání, jsem žil v iluzi spokojeného manželství a šťastné rodinky. Manželka do poslední chvíle neřekla ani zmínku, že se chce rozvést na základě nějakých drbů, že beru drogy.

Pečlivě jsem se staral o rodinu, celou svoji mzdu posílal na její účet, na který jsem ani neměl žádná dispoziční práva, a nechával veškeré finanční záležitosti na ní. Dostával jsem kapesné 100 Kč denně. Nechodil jsem do hospody ani nikde po návštěvách. Byl jsem absolutně sociálně izolovaný a s láskou jsem pečoval o naše dvě děti (6letý nevlastní syn a 1letý vlastní syn, které jsem bez rozdílu bral za své) a o naši domácnost, kde jsem zastal většinu domácích prací.

Manželka celá odpoledne neustále trávila po drbech a kávičkách u známých. Nyní si našla někoho jiného a mě odkopla jako prašivého psa. Zosnovala na mě vykázání z bytu na základě křivé výpovědi, že ji psychicky týrám, že jsem drogově závislý, agresivní, nevyzpytatelný, že jsem ji nutil k sexu atd. Nic z toho není pravda.

Dělal jsem vždy všechno proto, aby byla spokojená a šťastná. Od začátku vztahu mi pořád jen lhala a vymýšlela si a prý i zanášela, jak teď vychází na povrch. Nyní je v našem bytě, s našimi dětmi, s kterými jsem trávil 99 % svého volného času, a chce mě o všechno, jak se zdá, připravit. Již čtyři týdny jsem děti neviděl.

Nevlastní syn, když jsem si balil věci, se mi věšel kolem krku, ať ho vezmu s sebou nebo ať ho alespoň chodím navštěvovat a já, ačkoliv jsem mu to slíbil, to nemohu splnit, protože nejsem jeho biologický otec. Přitom jsem ho od jeho 8 měsíců vychovával, staral se o něho a on si mě velmi zamiloval, stejně jako já jeho a následně i naše nové miminko Matýska.

Kdo dává pedantské a psychicky nevyrovnané matce (byla v minulosti dvakrát dlouhodobě hospitalizována na psychiatrické klinice s mentální anorexií, měla neradostné dětství s otcem agresivním alkoholikem, pokud si to také nevymyslela) právo uvádět děti do rozvrácené rodiny a otci neumožňuje, aby se nadále podílel na výchově a péči o děti, které tolik miloval a obětoval jim tolik času? Navíc mě dostala do pozice téměř kriminálníka a já teď čekám, až se vše vyřeší, až se prokáže moje nevina a soužím se za svými dětmi, které mi moc chybí.

Jak je v tomto státě něco takového možné? Pořád všichni volají po emancipaci, ale kde jsou práva mužů-otců?


29.03.2012
Sdílet

Diskuse k článku (max. 650 znaků):


Navštivte také naši hlavní DISKUSI.


Domácí násilí - zbraň proti mužům


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ