HLAVNÍ STRANA
Galerie Český ráj - obrazy pro každého
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu

Kliknutím stáhnete větší obrázek

Dražba nepřevzaté ceny z ankety Žblebt roku 2017

Stridavka.cz


Před týdnem jsme vyhlásili výsledky sedmého ročníku ankety Žblebt roku, v němž zvítězil výrok soudců Krajského soudu v Ostravě:

„Fakticky se od počátku realizuje a nezletilé střídavou péči zvládají. Tato skutečnost sama o sobě neznamená, že střídavá péče skutečně funguje.“

Vítěze ankety - soudce Renatu Pospíšilovou, Hanu Carbolovou a Martina Hrabovského - jsme pozvali na slavnostní vyhlášení výsledků. Tam si mohli převzít cenu připomínající smutek těch nejmenších připravených o jednoho z rodičů. Na pozvání ale nereagovali a nedostavili se. Pro tento případ jsme slíbili, že nevyzvednutá cena bude nabídnuta čtenářům Střídavky a vydražena. Výtěžek pak použijeme na aktivity podporující péči obou rodičů o děti.

Budeme tedy dražit originální fotografii známého autora Ladislava Postupy z roku 1975 „Dětský portrét“ (viz foto). Fotografie je čtvercová o rozměru 30 cm x 29,5 cm, autorem vzadu signovaná, zasklená a pěkně zarámovaná.

Díla Ladislava Postupy se v aukcích prodávají za ceny v řádu tisíců korun. Například fotografie „Jiní jedinci“ o rozměrech 30 cm x 30 cm se prodala za 11.000,- Kč. Fotografie „SVĚDOMÍ“ o rozměrech 40,7 cm x 27,8 cm dokonce za 15.000,- Kč.

Vyvolávací cena dražené fotografie přitom začíná na pouhých 500,- Kč. Zúčastnit dražby se můžete prostřednictvím stránky DISKUSE, kde jsme v sekci „Střídavka vás informuje“ založili nové téma „Dražba nepřevzaté ceny z ankety Žblebt roku 2017“. Stačí mít pouze registraci do diskuse, která je velmi jednoduchá.

Fotografii věnovala GALERIE ČESKÝ RÁJ. Ta má ve svých sbírkách okolo 400 originálních obrazů různých autorů, které si můžete koupit za ceny, jež mnohdy nedosahují ani cen kopií nabízených v hypermarketech.


24.04.2018

Diskuse k článku (max. 650 znaků):


Navštivte také naši hlavní DISKUSI.


Dětská revoluce: CHYBÍ MI TÁTA!


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ